Elektrisk girll BARON Q70SG/E400 till kött, Rostfri stål 304, 400x700mm, 4kW
Effekt: 4kW
Anslutning el: 400V / 3 fas / 50Hz
Mått BxDxH: 400x700x250mm
Kategori:
Recensioner
Det finns inga recensioner än.
Bli först med att recensera ”Elektrisk girll BARON Q70SG/E400 till kött, Rostfri stål 304, 400x700mm, 4kW”