Elektrisk girll BARON Q90SGV/E401 till Fisk, Rostfri stål 304, på öppet stativ, 400x900mm, 6,5kW
Effekt: 6,5kW
Anslutning el: 400V/ 3-fas/ 50Hz
Mått BxDxH: 400x900x870mm
Vikt: 60kg
Kategori:
Recensioner
Det finns inga recensioner än.
Bli först med att recensera ”Elektrisk girll BARON Q90SGV/E401 till Fisk, Rostfri stål 304, på öppet stativ, 400x900mm, 6,5kW”