Elektrisk vattenbad BARON Q70BM/E800, 800mm, 800x700mm, 5,4kW
Effekt: 5,4kW
Anslutning el: 400V / 3 fas / 50Hz
Mått BxDxH: 800x700x250mm
Vikt: 39kg
Kategori:
Recensioner
Det finns inga recensioner än.
Bli först med att recensera ”Elektrisk vattenbad BARON Q70BM/E800, 800mm, 800x700mm, 5,4kW”