Elektrisk vattenbad BARON Q70BMV/E800, 800mm, på öppet stativ, 800x700mm, 5,4kW
Effekt: 5,4kW
Anslutning el: 400V / 3 fas / 50Hz
Mått BxDxH: 800x700x870mm
Vikt: 52kg
Kategori:
Recensioner
Det finns inga recensioner än.
Bli först med att recensera ”Elektrisk vattenbad BARON Q70BMV/E800, 800mm, på öppet stativ, 800x700mm, 5,4kW”